Reklama

III Turniej Mini Siatkówki Plażowej

01/07/2015 00:00
Dnia 10.06.2015 r. od godziny 11.00, na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbył się "III Turniej Mini Siatkówki Plażowej". Udział w nim wzięły dzieci z dęblińskich szkół podstawowych klas 0 – 3, chłopcy i dziewczęta. Byli to reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 5, wszystkie z Dęblina. Łącznie swoje umiejętności sportowe zaprezentowało ok. 30 dzieci. Po zacietej rywalizacji, niekiedy kończącej się dopiero w tie – breaku, klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco:

W kategorii dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w skladzie:

1.Ola Łuczyńska

2. Kasia Kupiec

3. Olivia Domańska

4. Ola Pielacha

5. Julia Kawka

Opiekun – Barbara Stasiak

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w składzie:

1.| Maria Błagowieszczeńska

2.| Zuzia Janeczko

3.| Ola Piecyk

4.| Kinga Sobieszek

Opiekun – Marzena Gołkowska

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie:

1.| Julia Agacka

2.| Natalia Gadowska

3.| Klaudia Kurdziałek

4.| Maja Węska

5.| Weronika Cybulska

6.| Iza Malinowska

7.| Julia Ulicz

Opiekun – Aneta Pieńkosz

W kategorii chłopców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w skladzie:

1.| Kacper Pielacha

2.| Łukasz Pastuszak

3.| Jakub Moczulski

4.| Przemek Pieprzowski

5.| Jakub Leśniak

II miejsce – Szkoła podstawowa nr 2 w składzie:

1.| Antoni Fryc

2.| Dorian Hołubek

3.| Ryszard Radke

4.| Bartek Kowalczyk

5.| Paweł Marczak

6.| Kuba wieczorek

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w składzie

1.| Bartek Bociarski

2.| Oskar Giec

3.| Dawid Białomyzy

4.| Wojciech Dabrowski

Wspaniała rywalizacja nagrodzona została medalami i dyplomami które ufundowali sponsorzy: firma "Elektromis" – Marcin Szydłowski oraz firma "Wściekły kurczak" – Artur Suska, za co dziękują organizatorzy. Ponadto każde dziecko otrzymało batoniki i napoje. Zabawę umilała  maskotka olimpiady – żółty kurczak, któremu również dziękują organizatorzy.

Organizatorami imprezy byli: Animator Sportu w Dęblinie – Piotr Świtaj (pomysłodawca), Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie – Roman Dariusz Bytniewski, nauczyciele wychowania fizycznego w ZSO: Wojciech Lipnicki, Andrzej Jakubik.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości