Reklama

Stężycki "Mini Triathlon"

22/07/2015 00:00
Była to druga edycja "Mini Triathlonu Stężyckiego" i odbyła się ona 12 lipca na terenie kompleksu "Wyspa Wisła" w Stężycy. W zawodach wystartowało 19 zawodników, którzy mieli do pokonania 500 metrów kajakiem, 10 kilometrów rowerem i 5 km biegiem.

- Tego dnia było bardzo zimno, dlatego też pływaliśmy kajakami, a nie jak początkowo było planowane wpław - mówi Agnieszka Ptaszek, jedna z organizatorek i uczestniczek zawodów jednocześnie. - Zdecydowaliśmy też, że nie będzie oddzielnej klasyfikacji dla mężczyzn i kobiet. Mamy nadzieję, że w przyszłych latach będzie więcej uczestników i wtedy będziemy już osobno klasyfikować kobiety i mężczyzn.

Bardzo cieszmy się, że Wyspa Wisła już po raz drugi zorganizowała Triathlon Stężycki - mówi Jarosław Ptaszek z Towarzystwa Przyjaciół Stężycy. - W końcu to, obok rozwoju kultury i gastronomii, jeden z filarów Wyspa Wisła. Biorąc pod uwagę zróżnicowany wiek uczestników, cieszymy się, że wydarzenia rekreacyjne i sportowe na Wyspa Wisła łączą pokolenia.

Kolejna edycja planowana jest za rok. Organizatorzy liczą, że będzie to impreza cykliczna.

Wyniki

1. Wojciech Węgrzynek (Puławy),2. Rafał Kosno (Starachowice),3. Wioleta Węgrzynek (Pulawy), 4. Agnieszka Ptaszek (Stężyca), 5. Daniel Michalik (Pawłowice), 6. Michał Ptaszek (Stężyca), 7. Dominika Wróblewska (Warszawa).
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości