Reklama

Radny Dariusz Cenkiel wicemistrzem Polski

05/08/2015 00:00
Srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym przywieźli z Konina nasi reprezentanci - Dariusz Cenkiel i Janusz Jeżewski. Trzecim zawodnikiem z powiatu był Maciej Królikiewicz, kierownik Wydziału Komunikacji

Podczas trzydniowych zmagań zawodnicy walczyli w kilku kategoriach. W grach singlowych najlepiej spisał się radny powiatowy Cenkiel, który w kategorii powyżej 45 lat wywalczył miejsce w finale. Po zaciętej walce przegrał złoty medal z wielokrotnym mistrzem Danielem Bednarkiem, szefem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie.

Do udanych turniej może zaliczyć również Janusz Jeżewski, pracownik starostwa. W turnieju deblowym, w którym wystartowało 29 par, wspólnie z Arturem Gałachem - samorządowcem z Łukowa zajął III miejsce.

- Tegoroczne Mistrzostwa Polski Samorządowców, jak co roku, stały na wysokim poziomie dostarczając wiele emocji nie tylko zawodnikom, ale i fanom tenisa ziemnego - mówi Dariusz Cenkiel. - Turniej miał swoją dramaturgię i zaciętą walkę. I jak zawsze był okazją do nawiązania nowych znajomości.

Zawody rozegrano po raz jedenasty. Wzięło w nich udział 66 tenisistów reprezentujących samorządy wszystkich szczebli.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości