Najlepszymi lekkoatletami w powiatowej lidze lekkoatletycznej okazali się uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 z Dęblina, a wśród dziewcząt ZSZ nr 2 także z Dęblina. Na drugich miejscach uplasowały się dwie ryckie szkoły: ZSZ 2 (dziewczęta) i ZSZ 1 (chłopcy). Wszystkie te drużyny uzyskały awans na zawody rejonowe, które w najbliższy piątek (09.10.) odbędą się w Puławach. Opiekunowie drużyn zgodnie przyznali, że w tegorocznej lidze nie było ciekawych wyników. Jedyny godny zanotowania to 12,68 m Przemysława Wachnika z ZSZ 1 w pchnięciu kulą pięciokilogramową. Uczeń ten ustanowił nowy rekord swojej szkoły w tej konkurencji.
Liga LA szkół średnich po kilku latach nieobecności odbyła się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie.
Komentarze