- Nasz bieg cieszy się coraz większą popularnością - mówi Jadwiga Kołodziejek, współorganizator biegu. - Oprócz uczniów w zawodach startowały całe rodziny - dodaje. Opiekę medyczną zapewniły Urszula Śmigielska oraz Małgorzata Kurzep. Bieg otworzył i pobłogosławił proboszcz Michał Stańczuk. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali na zakończenie pamiątkowe medale i dyplomy.
Bieg przygotowali Jadwiga Kołodziejek, Małgorzata Łoń-Kamola, Albert Drewnik.
Julia Śmiegielska, kl IV ZS w Steżycy
Biegam co roku
Trasa nie była trudna ponieważ biegliśmy po płaskim terenie, a dzięki temu, że pogoda nam dopisała na zawodach pojawiło się bardzo dużo uczestników. To był mój czwarty bieg papieski i za rok na pewno znowu pobiegnę.
Komentarze