Kornelia Walczak, Mateusz Wąsik i Weronika Bichta zostali srebrnymi medalistami rejonowych mistrzostw w indywidualnym tenisie stołowym
Byli to jedyni medaliści z powiatu wśród wszystkich typów szkół. Po mistrzostwach rejonowych, które odbyły się w Dęblinie, Rykach i podlubartowskiej Łucce na finały wojewódzkie pojedzie dziesiątka ping-pongistów ze szkół powiatu ryckiego. Do srebrnych medalistów dołączą: Jakub Filipek, Zuzanna Borek, Kamila Kiliszek, Albert Filipek, Daniel Mroczek, Jakub Hejduk i Aleksander Stanio. Awans na najwyższy szczebel rozgrywek dawało uplasowanie się w pierwszej piątce mistrzostw rejonu., Zawody zorganizował Szkolny Związek Sportowy
Dęblin 19 listopada
Szkoły średnie
Dziewczęta: 2. Kornelia Walczak (LO Ryki), 6. Maja Beczek (ZSZ 2 Ryki), 7-8., Anna Nowicka (ZSZ 2 Dęblin), 9-12. Patrycja Filiks (LO Ryki), Alicja Gajaszek (ZSZ 2 Ryki), 13-16., Karolina Sobiech (ZSZ 1 Ryki)
Chłopcy: 2. Mateusz Wąsik (LO Ryki, 7-8., Tomasz Białek (ZSZ 2 Ryki), 9-12. Dariusz Sulej (ZSZ 1 Ryki), Adam Sowa (ZSZ 2 Ryki), 13-17. Konrad Kowalczyk (LO Ryki), Dawid Wiśniewski (ZSZ 1 Dęblin)
Komentarze