Reklama

Złota Kamila i srebrna Weronika

15/12/2015 23:00
Kiliszek, na co dzień uczennica IV klasy Szkoły Podstawowej w Owni, była najlepsza wśród dziesięciolatek.

- Po wygraniu meczu o złoty medal z Agata Lipską z Lubartowa byłam bardzo szczęśliwa - mówi Kamila- Również moi rodzice, mama Justyna i tata Andrzej, byli bardzo zadowoleni, kiedy im o tym powiedziałam. Z Lipską wygrałam po raz drugi z rzędu. W Rykach podczas mistrzostw rejonowych grałyśmy o trzecie miejsce.

Bichta srebrny medal mistrzostw wywalczyła w kategorii gimnazjum. Jest uczennicą III klasy Gimnazjum nr 2 w Rykach.

- Srebro, to dla mnie duża niespodzianka - mówi Weronika. - Na tych zawodach miałam dużo szczęścia i troszeczkę pecha. W kilku meczach punkty zdobyłam po tak zwanych "żydach" (piłeczka uderza o kant stołu - przyp. red.), co bardzo deprymowało moje przeciwniczki. Pech nazywał się Ola Osuch, z którą przegrałam 1:3 w finale.Wcześniej, na rejonie ograłam ją 3:0.

W finałach wojewódzkich z naszego powiatu wzięli udział także: Zuzanna Borek (sklasyfikowana na miejscach 5-6) SP Moszczanka, Albert Filipek (17-24)  SP Dąbia Stara, Jakub Filipek (13-16) Gimnazjum nr 2 Ryki, Kornelia Walczak (9-12) i Mateusz Wąsik (9-12) oboje LO Ryki.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości