Reklama

Folkor na talerzu, czyli drogie panie, nie siedźcie w domu

07/09/2016 18:04
Warsztaty zorganizowane 30 sierpnia były pierwszymi w ramach projektu Dom Kultury plus, realizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury.

Było smacznie, inspirująco i wesoło. A to wszystko dzięki pozytywnie zakręconym mieszkankom Ryk i okolic, które stworzyły nieformalną grupę aktywnych "ladies". Zapragnęły zrobić coś dla innych "ladies". Pierwszym efektem ich działania było złożenie wniosku na inicjatywy lokalne. Za 1500 zł z dofinansowania panie postanowiły zorganizować cykl warsztatów poświęconych nie tylko gotowaniu.

Więcej w wydaniu papierowym "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości