Warsztaty zorganizowane 30 sierpnia były pierwszymi w ramach projektu Dom Kultury plus, realizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury.
Było smacznie, inspirująco i wesoło. A to wszystko dzięki pozytywnie zakręconym mieszkankom Ryk i okolic, które stworzyły nieformalną grupę aktywnych "ladies". Zapragnęły zrobić coś dla innych "ladies". Pierwszym efektem ich działania było złożenie wniosku na inicjatywy lokalne. Za 1500 zł z dofinansowania panie postanowiły zorganizować cykl warsztatów poświęconych nie tylko gotowaniu.
Komentarze