Reklama

Po służbie zatrzymał kierowcę, który miał 3,5 promila

07/09/2016 13:07
Do zatrzymania pijanego mężczyzny doszło w piątek (26 sierpnia) pod sklepem Intermarche w Rykach. Starszy aspirant Robert Magryta tego wieczoru był z żoną na zakupach. - Kiedy wyszliśmy ze sklepu zauważyłem dziwnie zaparkowane auto, które stało w poprzek miejsc parkingowych - mówi. Jednak nie od razu zareagował, bo wiedział, że kierowcy czasem parkują w sposób niekoniecznie prawidłowy. Wsiadł do swojego samochodu i gdy wyjeżdżał na ul. Lubelską zobaczył, jak kierowca źle zaparkowanego auta rusza do przodu i uderza w inny pojazd.



O policjancie i jego postawie piszemy w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"


Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    akcent - niezalogowany 2016-10-03 10:45:46

    Brawo. Tak trzymać! Powinno tępić się zjawisko pijaństwa na drogach i samych pijaków też, szczególnie tych spod sklepów. Wyjdzie taka pijana pokraka na drogę i nie trudno o potracenie takiego socjalnego pasożyta (na ul. Żytniej dużo takich się zatacza po libacjach pod sklepem), a co gorsza w polskim społeczeństwie jest przyzwolenie, aby po piwku ludzie wsiadali za kółko i jechali.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Generał - niezalogowany 2016-09-07 16:22:58

    Brawo ? Ty ;-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości