Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo. Tak trzymać! Powinno tępić się zjawisko pijaństwa na drogach i samych pijaków też, szczególnie tych spod sklepów. Wyjdzie taka pijana pokraka na drogę i nie trudno o potracenie takiego socjalnego pasożyta (na ul. Żytniej dużo takich się zatacza po libacjach pod sklepem), a co gorsza w polskim społeczeństwie jest przyzwolenie, aby po piwku ludzie wsiadali za kółko i jechali.
Brawo ? Ty ;-)
Brawo. Tak trzymać! Powinno tępić się zjawisko pijaństwa na drogach i samych pijaków też, szczególnie tych spod sklepów. Wyjdzie taka pijana pokraka na drogę i nie trudno o potracenie takiego socjalnego pasożyta (na ul. Żytniej dużo takich się zatacza po libacjach pod sklepem), a co gorsza w polskim społeczeństwie jest przyzwolenie, aby po piwku ludzie wsiadali za kółko i jechali.
Brawo ? Ty ;-)