Dęblińskie obchody Święta Edukacji Narodowej odbyły się w tym roku w Zespole Szkół nr 3. Uroczystość zbiegła się z 50. rocznicą oddania budynku szkoły, który powstał na jubileusz Tysiąclecia Państwa Polskiego. Salę gimnastyczną wypełnili po brzegi przedstawiciele dęblińskiej oświaty, uczniowie oraz władze samorządowe. Najzdolniejsi uczniowie dostali nagrody, a nauczyciele wyróżnienia.
To jakaś nowa świecka tradycja "Jeden laptop - jedna szkoła"? Chyba, że to była nagroda dla jakiegoś ucznia za wyniki w nauce, to już by było bardziej zrozumiałe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze
Reklama
brat pete - niezalogowany
2016-10-29 08:09:09
To jakaś nowa świecka tradycja "Jeden laptop - jedna szkoła"? Chyba, że to była nagroda dla jakiegoś ucznia za wyniki w nauce, to już by było bardziej zrozumiałe.
To jakaś nowa świecka tradycja "Jeden laptop - jedna szkoła"? Chyba, że to była nagroda dla jakiegoś ucznia za wyniki w nauce, to już by było bardziej zrozumiałe.