Reklama

Burmistrz podarowała szkole laptop

21/10/2016 10:52
Dęblińskie obchody Święta Edukacji Narodowej odbyły się w tym roku w Zespole Szkół nr 3. Uroczystość zbiegła się z 50. rocznicą oddania budynku szkoły, który powstał na jubileusz Tysiąclecia Państwa Polskiego. Salę gimnastyczną wypełnili po brzegi przedstawiciele dęblińskiej oświaty, uczniowie oraz władze samorządowe. Najzdolniejsi uczniowie dostali nagrody, a nauczyciele wyróżnienia.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".

 

 
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    brat pete - niezalogowany 2016-10-29 08:09:09

    To jakaś nowa świecka tradycja "Jeden laptop - jedna szkoła"? Chyba, że to była nagroda dla jakiegoś ucznia za wyniki w nauce, to już by było bardziej zrozumiałe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości