Reklama

Integrowali się nad Wieprzem

19/10/2016 08:07
"Piknik nad Wieprzem" przyciągnął 12 placówek pomocy społecznej z Lublina i powiatów: ryckiego, puławskiego, lubartowskiego i kraśnickiego. Podopieczni mieli okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych i florystycznych, które prowadziła Iwona Łagowska. Odbył się też konkurs plastyczny, w którym trzeba było namalować dworek, a konkurs florystyczny polegał na ułożeniu kompozycji kwiatowej "Łąkowe cudo". W programie były też konkurencje sportowe - sztafeta zadaniowa, toczenie opony, rzuty do celu, bieg w workach oraz mini turniej piłki nożnej i siatkowej. Chętni jeździli bryczką i wozem wzdłuż Wieprza. Więcej można przeczytać w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości