Reklama

Ekspresówką do Warszawy. Prace ruszą po zimie

02/11/2016 08:23
Chodzi o odcinki od Kurowa do obwodnicy Garwolina oraz od Garwolina do węzła Lubelska pod Warszawą. Budowa podzielona została na siedem odcinków. Prowadzi ją lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości