Reklama

Na wiosnę powstanie nowa fabryka

09/11/2016 12:31
To już pewne. Długo wyczekiwana inwestycja dojdzie do skutku. - Na wiosnę ruszamy z budową fabryki - potwierdza Robert Donica, dyrektor zarządzający firmy "Donimet". Środki na budowę nowego zakładu pracy w połowie będą pochodzić z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Spółka w zeszłym miesiącu podpisała umowę na dofinansowanie w wysokości blisko 12,39 mln zł. - Koszt całej inwestycji szacujemy na ponad 26 mln zł - mówi dyrektor.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości