To już pewne. Długo wyczekiwana inwestycja dojdzie do skutku. - Na wiosnę ruszamy z budową fabryki - potwierdza Robert Donica, dyrektor zarządzający firmy "Donimet". Środki na budowę nowego zakładu pracy w połowie będą pochodzić z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Spółka w zeszłym miesiącu podpisała umowę na dofinansowanie w wysokości blisko 12,39 mln zł. - Koszt całej inwestycji szacujemy na ponad 26 mln zł - mówi dyrektor.
Komentarze