Reklama

Strażackie Zaduszki

14/11/2016 12:15
W kościele Wniebowzięcia Matki Bożej w Leopoldowie odprawiona została msza w intencji zmarłych strażaków. Na zaproszenie ks. proboszcza Bogdana Kozioła, kapelana strażaków w nabożeństwie udział wzięło 34 poczty sztandarowe z jednostek OSP oraz Państwowej Straży Pożarnej. W sumie ponad 200 strażaków. Bezpośrednio przed mszą św. przedstawiciele jednostek zapalili symboliczne znicze pod krzyżem misyjnym ustawionym przed świątynią.

Uroczystej eucharystii przewodniczył ks. Andrzej Biernat, kapelan diecezjalny Ochotniczych Straży Pożarnych. Razem z nim mszę celebrowali: ks. kan. Krzysztof Czyrka - dziekan dekanatu ryckiego, ks. Marek Kot - proboszcz parafii w Kłoczewie oraz ks. Bogdan Kozioł.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości