Swoje Złote Gody w tym roku w gminie Ryki obchodziło 14 par. Z kolei 2 pary świętowało Diamentowe Gody. W sobotę wspólnie z rodzinami świętujące jubileusz pary przybyły na uroczystą galę. Jubilaci z rąk burmistrza Jarosława Żaczka odebrali medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Listy gratulacyjne, upominki i kwiaty wręczyli Dorota Wesołek - przewodniczący rady miejskiej, Magdalena Woźniak - wiceburmistrz, Iwona Krupińska - kierownik USC oraz jej zastępca Małgorzata Prządka. Po toaście szampanem goście gali zaśpiewali jubilatom "Sto lat".
Komentarze