Reklama

Razem przez pół wieku

11/12/2016 18:49
Swoje Złote Gody w tym roku w gminie Ryki obchodziło 14 par. Z kolei 2 pary świętowało Diamentowe Gody. W sobotę wspólnie z rodzinami świętujące jubileusz pary przybyły na uroczystą galę. Jubilaci z rąk burmistrza Jarosława Żaczka odebrali medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Listy gratulacyjne, upominki i kwiaty wręczyli Dorota Wesołek - przewodniczący rady miejskiej, Magdalena Woźniak - wiceburmistrz, Iwona Krupińska - kierownik USC oraz jej zastępca Małgorzata Prządka. Po toaście szampanem goście gali zaśpiewali jubilatom "Sto lat".

 

 

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości