Reklama

Piotr swojej dziewczynie oświadczył się w... kinie

21/12/2016 18:47
Był krótki filmik, pierścionek, kwiaty i ...ogromne zaskoczenie. W sobotę podczas seansu w kinie w Rykach, Piotr Rulski w nietypowy sposób poprosił swoją dziewczynę o rękę.

Tego w "Renesansie" jeszcze nie grali. "Czy zostaniesz moją żoną?" - zapytał Piotr. Zupełnie zaskoczona sytuacją Edyta odpowiedziała: "Tak!" Droga, którą wybrał Piotr do tego, żeby to usłyszeć wcale nie była łatwa.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    joanna b - niezalogowany 2017-01-31 07:09:45

    Pomysl dobry. Brawo. Jak najbardziej oryginalnie. A kino dobre miejsce.Kwestia, czy ktos chce to zrobic publicznie, czy w gronie najbliższych, to juz indywidualnie. Ja mysle, ze na spadochronie bedzie tez dobry hardcor. I wspomnienia. A moze poprostu chatka w górach, kominek:) Jeden koleś nawet sadło zrzucił, żeby w samolocik sie w końcu wcisnąć i zrobic to samo:) to bylo poświęcenie. Koniec ze smalcem, czas warzyw nadszedl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr Rulski - niezalogowany 2017-01-21 08:16:40

    A nie jednemu psu na imię burek . Ale dobra akurat z tym masz racje przyznaje . Moze to dlatego ze inni jesli maja mi cos do powiedzenia to mówią to wprost a nie piszą anonimowe komentarze . A wiele osób twierdzi, ze kontrowersyjne to sa twoje komentarze . Cześć rodzicom mojej narzeczonej akurat oddałem bo mysle, ze jako jeden z nielicznych juz osób zapytałem czy moge prosić o rękę ich córki . A co do reszty to tak szczerze to juz mnie to nudzi bo w kółko to samo . Mysle, ze dalsza konwersacja jest bez sensu . Ja swoje zdanie wyraziłem, ty wyraziłeś panie brat pete i na tym zakończmy to ponieważ ja swojego zdania nie zmienię i z tego co widze ty również . Powiem tylko tyle ze jesli mialbym sie jeszcze raz oświadczać to zrobiłbym to w ten sam sposób .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brat pete - niezalogowany 2017-01-16 18:43:54

    Do Piotra Rulskiego: I Herkules d..a kiedy wrogów kupa, to chciałem wyrównać nieco szansę, bo mnie obsiedliście całą chmarą. Ale na miejsce starych przeciwników pojawili się nowi znajomi, jak wynika Twojego profilu facebook"owego. To by wyjaśniało poparcie tych osób dla Twoich nieco kontrowersyjnych pomysłów. Bo inwencję twórczą to można mieć w robieniu sobie nietypowych zdjęć ślubnych, a nie we wprowadzaniu nowych zwyczajów, które niszczą kulturę, tradycję, tożsamość danego kraju, społeczności, doprowadzają do upadku tradycyjnych wartości. A zaręczyny to nie są po to, żeby ktokolwiek skakał z radości, tylko żeby oddać cześć rodzicom panny młodej, to pewien rodzaj rytuału, zwyczaju, a nie jakaś zabawa. Jakoś ten tradycyjny zwyczaj był stosowany od wieków i przetrwał tyle lat, to po co teraz wszystko zmieniać i niszczyć i promować jakąś nową modę. Nie zawsze nowe jest lepsze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości