Bycie policjantem nie było jego marzeniem, ale nie żałuje decyzji o wstąpieniu do policji. - Jeżeli miałbym jeszcze raz wybierać, to też wybrałbym ten zawód - przyznaje
Od trzech tygodni ryccy policjanci mają nowego szefa. To młodszy inspektor Kazimierz Kula. Do pracy codziennie dojeżdża spod Puław. Podczas podróży autem słucha muzyki w radiu. Mówi, że nie jest melomanem. Nie ma ulubionego gatunku muzyki.
O tym, jak nowy komendant ryckiej policji spędza wolny czas i kim był zanim został policjantem dowiesz się w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Komentarze