Reklama

Kto to posprząta?

02/01/2017 14:39
RYKI Mieszkańcy zgłaszają do redakcji problem nie uprzątniętych gałęzi, które po wycince zalegają wzdłuż chodnika przy ul. Królewskiej. Wycinkę prowadzili pracownicy rejonu energetycznego w pierwszej połowie grudnia.

Twój Głos poprosił o zajęcie się sprawą Magdalenę Woźniak. Wiceburmistrz obiecała interwencję. Czekamy na jej efekty.

Więcej o tej sprawie w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    delea - niezalogowany 2017-02-05 16:48:58

    Co się dzieje z tym miastem? , które de facto dawno powinno stracić prawa do bycia miastem powiatowym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości