Reklama

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ryk

09/01/2017 15:58
Rodziny z dziećmi z koronami królewskimi na głowach świętowały Objawienie Pańskie. Orszak wyruszył z parkingu przy ulicy Wyczółkowskiego w kierunku kościoła. Na progu świątyni Mędrców przywitał ks. Krzysztof Czyrka, proboszcz ryckiej parafii. Zaprowadził on przybyszy do ołtarza, gdzie czekała Święta Rodzina. Trzej Królowie oddali pokłon dzieciątku i złożyli dary. W ten sposób przedstawiono w Rykach wydarzenia sprzed ponad 2000 lat.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości