Reklama

Tłumy pożegnały Mateusza

06/03/2017 13:25
W sobotę w kościele parafialnym w Leopoldowie odbyły się uroczystości pogrzebowe Mateusza Prządki. Pochowano go na miejscowym cmentarzu. Przy trumnie nastolatka oprócz rodziców, braci i rodziny, stanęli również druhowie strażacy, znajomi, sąsiedzi oraz tłumy młodych ludzi. To do nich zwrócił się proboszcz ks. Bogdan Kozioł podczas homilii. - Śmierć Mateusza nie może pójść na darmo - mówił. - Drodzy młodzi przyjaciele, bądźcie świadomi i odpowiedzialni za swoje życie i czyny - wezwał ks. Bogdan.

Nastolatek tydzień wcześniej zaginął podczas powrotu do domu z dyskoteki w Kłoczewie. Jego ciało w poniedziałek rano odnaleźli jego koledzy z jednostki OSP w Leopoldowie. Leżało na polach w miejscowości Lasocin. Wstępne oględziny zwłok wykluczyły, żeby do śmierci nastolatka przyczyniły się osoby trzecie. Wciąż nie jest znana przyczyna śmierci Mateusza. Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok. Za trzy miesiące Mateusz skończyłby 18 lat.

 

 

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości