Reklama

Cztery osoby w szpitalu

01/09/2017 07:51
Z ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem golfem 36-latek potrącił pieszego na oznakowanym przejściu. Mieszkaniec Warszawy, po uderzeniu w przechodnia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowym oplem, którym podróżowało dwoje mieszkańców gminy Ryki. To 22-letni mężczyzna oraz 19-letnia kobieta w ciąży. Najbardziej ucierpiał potrącony 59-letni mieszkaniec gm. Ryki. Z wieloma złamaniami został odwieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku również zostali hospitalizowani. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości