Reklama

Dęblin. Włamanie do kantoru

12/10/2017 12:45
W nocy ze środy na czwartek sprawca lub sprawcy włamali się do kantoru w centrum miasta. Jak nieoficjalnie ustalił "Twój Głos", złodzieje skradli ponad 300 tys. zł. Policja nie mówi ile zginęło. - Póki co trwają czynności na miejscu zdarzenia. Przyjechali policjanci z pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie - informuje mł. asp. Katarzyna Szewczuk z ryckiej policji.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już w środę.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości