Do Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia Wiślana przyjechała 18 października. Jak mówią organizatorzy, jej powieści cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników dęblińskiej placówki. - Cieszymy się, że pani Lucyna gościła u nas i dała się bliżej poznać. Okazała się przemiłą, uroczą i cudownie zwyczajną osobą - mówią uczestnicy wydarzenia. W trakcie spotkania można było kupić książki z serii "Kobiety z ulicy Grodzkiej" oraz zdobyć autograf pisarki.
Biblioteka prowadzi co miesięczne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Są one inicjatywą Instytutu Książki pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Komentarze