Reklama

Zajęli 6. miejsce w ogólnopolskim konkursie

21/10/2017 19:01
Uczniowie T. Bąska, S. Vizgalin i Y. Kurchenko, pod opieką nauczyciela Artura Misiaka, zajęli 6. miejsce. Do finału zakwalifikowało się 19 szkół technicznych.

"Mat@ndo" to matematyczny drużynowy test online dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Odbył się na Wydziale Mechaniczno - Technologicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach..

- Mieliśmy okazję zwiedzić laboratoria Wydziału Mechanicznego oraz wziąć udział w szeregu wykładów i prelekcji dotyczących nauczania matematyki z wykorzystaniem nowych technologii informacyjnych - opowiadają uczniowie "Mechanika".

Konkurs zorganizowała Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o. we współpracy z miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości