59 - letni mężczyzna pracował w Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego
Dziś odszedł ratownik medyczny, kierowca Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Radomiu. Przegrał walkę z koronawirusem. Łączę się w bólu z rodziną i deklaruję, że nie pozostaną bez wsparcia"– napisał na portalu społecznościowym Radosław Witkowski, prezydent Radomia.
To już trzecia ofiara COVID -19 wśród medyków w okolicy. W połowie kwietnia odszedł 46-letni fizjoterapeuta z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, a z kolei kilka dni później 59-letnia pielęgniarka, która pracowała w szpitalu w Kozienicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze