Reklama

RM w Rykach postanowiła: MGOSiR do likwidacji

Rada Miejska w Rykach przyjęła uchwałę o likwidacji Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. MGOSiR w Rykach będzie działał jeszcze do końca lipca, a od 1 sierpnia przestanie istnieć.

Podczas XXIX nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Rykach radni głosowali nad uchwałą o "Likwidacji jednostki budżetowej Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rykach". Za przyjęciem tej uchwały było 11 radnych, 6 się wstrzymało, a 4 było przeciw. MGOSiR w obecnej formule będzie jeszcze funkcjonował do końca lipca, a od 1 sierpnia przestanie oficjalnie istnieć. W lipcu na emeryturę przejdą Marek Czerniejewski, obecny dyrektor MGOSiR oraz Hanna Iwanek. główna księgowa. Pozostali pracownicy zostaną przeniesieni do wydziałów Urzędu Miasta - 3 pracowników do Wydziału Remontów i Inwestycji, a jeden do Wydziału Organizacyjnego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości