- To trudny teleturniej - przyznaje Karol Szewczyk z Kłoczewa. W lutym mogliśmy oglądać go cztery razy na małym ekranie. W popularnym programie muzycznym TVP1, trzy razy był w finale odcinka. Raz udało mu się wygrać. W niedzielę, w finale miesiąca główną nagrodą był samochód. Kluczyki odebrał niestety konkurent, ale Karola to nie zraża. - Udział w finale miesiąca to duży sukces - mówi Szewczyk, który na co dzień prowadzi gospodarstwo rolne. - Aby w ogóle wystąpić w programie musiałem wykazać się znajomością ogromnej liczby piosenek - dodaje.
Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Komentarze