Reklama

Rolnik wygrał 19 tys. zł w "Jaka to melodia"

28/02/2017 15:22
- To trudny teleturniej - przyznaje Karol Szewczyk z Kłoczewa. W lutym mogliśmy oglądać go cztery razy na małym ekranie. W popularnym programie muzycznym TVP1, trzy razy był w finale odcinka. Raz udało mu się wygrać. W niedzielę, w finale miesiąca główną nagrodą był samochód. Kluczyki odebrał niestety konkurent, ale Karola to nie zraża. - Udział w finale miesiąca to duży sukces - mówi Szewczyk, który na co dzień prowadzi gospodarstwo rolne.  - Aby w ogóle wystąpić w programie musiałem wykazać się znajomością ogromnej liczby piosenek - dodaje.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości