Reklama

Ruszyła XX edycja ALS w Rykach

Do XX edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w Rykach zgłosiło się 10 zespołów. Patronat nad rozgrywkami objął Dariusz Szczygielski Starosta Powiatu Ryckiego.

Po rocznej przerwie wynikające z obostrzeń związanych z COVID 19 na parkiety wrócili siatkarze z  ALS. 

Organizatorzy i uczestnicy mają nadzieję, że bez większych  przeszkód uda im się  rozegrać wszystkie mecze. 

Rycka Liga to jedyne amatorskie rozgrywki w województwie lubelskim. Liga odbywa się od 19 lat. Niestety w tym roku po ośmiu latach zawieszona została rywalizacja w kategorii kobiet.

Wyniki 

I kolejka 

18-19 grudzień 

FK KKS Kozienice - GBL    3:0 (15,14,24)

Żyrzyniak Żyrzyn - LAW Dęblin    3:0 (13,15,14)

Reklama

Met Bud Ryki - Tomek J.    3:0 (21,22,22)

 AWP Development - Libero Dęblin    3:0 (17,22,22)

Mecz przełożony: Set Górzno - Podwierzbie

Więcej informacji w najbliższym numerze Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości