Do XX edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w Rykach zgłosiło się 10 zespołów. Patronat nad rozgrywkami objął Dariusz Szczygielski Starosta Powiatu Ryckiego.
Po rocznej przerwie wynikające z obostrzeń związanych z COVID 19 na parkiety wrócili siatkarze z ALS.
Organizatorzy i uczestnicy mają nadzieję, że bez większych przeszkód uda im się rozegrać wszystkie mecze.
Rycka Liga to jedyne amatorskie rozgrywki w województwie lubelskim. Liga odbywa się od 19 lat. Niestety w tym roku po ośmiu latach zawieszona została rywalizacja w kategorii kobiet.
Wyniki
I kolejka
18-19 grudzień
FK KKS Kozienice - GBL 3:0 (15,14,24)
Żyrzyniak Żyrzyn - LAW Dęblin 3:0 (13,15,14)
Met Bud Ryki - Tomek J. 3:0 (21,22,22)
AWP Development - Libero Dęblin 3:0 (17,22,22)
Mecz przełożony: Set Górzno - Podwierzbie
Więcej informacji w najbliższym numerze Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze