7 października lecznica przy ul. Żytniej zacznie przyjmować pacjentów. Będzie oddział wewnętrzny i izba przyjęć. Później mają pojawić się kolejne oddziały
Na ten moment mieszkańcy powiatu ryckiego czekali prawie rok. Pod koniec października 2018 roku ostatni pacjenci zostali ewakuowani z Ryk do innych szpitali. Drzwi szpitala przy ul. Żytniej zostały zamknięte.
W tym tygodniu zostanie podpisana umowa z NFZ na prowadzenie izby przyjęć i oddziału wewnętrznego z piętnastoma łóżkami. Będą inne oddziały? - Musimy z tym poczekać - odpowiada starosta Dariusz Szczygielski. Tłumaczy, że wszystko będzie zależało od tego, jakie konkursy ogłosi NFZ.
Prezentujemy zdjęcia wykonane wewnątrz szpitala przez Jerzego Wojtasia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tak wertowałem i wertowałem ten internet w sprawie najnowszych inwestycji w zdrowie i udało się. Znalazłem informację w pobliskim Gdańsku, gdzie spółka, a nie samorząd otwiera pracownie diagnostyki i ma na to plan. Niczego nie znalazłem ciekawego z Lubelszczyzny, bo cała ona żyje reaktywacją ryckiego szpitala. https://m.trojmiasto.pl/zdrowie/Copernicus-buduje-nowoczesne-centrum-diagnostyki-obrazowej-n138449.html
A jak wygląda w środku ten plan funkcjonowania i finansowania szpitala, o który wnioskował Rysiek w komentarzu pod innym artykułem dotyczącym szpitala? Jeśli oczywiście taki dokument istnieje, bo dla mnie to jest mocno wątpliwe patrząc na dotychczasowe działania "wybrańców" przy szpitalu.
Pewien kandydat na prezydenta Białegostoku miał plany budowy dróg i cos mi się zdaje, że na Jego planach ktoś wzorował plan naprawy szpitala. Może instytucja z Karola Wojtyły 29 odniosła, by się do gospodarności mieniem państwowym .?
Bardzo potrzebny jest oddzial pediatrii, ginekologii i położnictwa. Słyszałam że takich ma nie być w naszym szpitalu...to po co ten szpital??
Żeby były stołki dla kolesi w zarządzie, żeby prezes miał na cygara itp itd.
Po to utworzono tą spółeczkę, a nie SP ZOZ, bo wtedy trzeba by było rozpisać konkurs, który w sumie też by był fikcją bo by jakiegoś partyjniaka albo krewnego znajomego królika wsadzili na stołek i dalej by rozwalano szpital od środka. A teraz wydrenowali trochę kasę naiwniaków, którzy uczestniczyli w tej zbiórce zorganizowanej przez radnych. W sumie nie najlepiej świadczy to o samych radnych, że uczestniczyli w wyciąganiu kasy od społeczeństwa na finansowanie jakiejś prywatnej spółki, a nie wzięli się do pracy w tym zakresie w ramach sprawowanej funkcji.
a bedzie oddział geriatryczny a nie wewnętrzny
Tak wertowałem i wertowałem ten internet w sprawie najnowszych inwestycji w zdrowie i udało się. Znalazłem informację w pobliskim Gdańsku, gdzie spółka, a nie samorząd otwiera pracownie diagnostyki i ma na to plan. Niczego nie znalazłem ciekawego z Lubelszczyzny, bo cała ona żyje reaktywacją ryckiego szpitala. https://m.trojmiasto.pl/zdrowie/Copernicus-buduje-nowoczesne-centrum-diagnostyki-obrazowej-n138449.html
A jak wygląda w środku ten plan funkcjonowania i finansowania szpitala, o który wnioskował Rysiek w komentarzu pod innym artykułem dotyczącym szpitala? Jeśli oczywiście taki dokument istnieje, bo dla mnie to jest mocno wątpliwe patrząc na dotychczasowe działania "wybrańców" przy szpitalu.
Pewien kandydat na prezydenta Białegostoku miał plany budowy dróg i cos mi się zdaje, że na Jego planach ktoś wzorował plan naprawy szpitala. Może instytucja z Karola Wojtyły 29 odniosła, by się do gospodarności mieniem państwowym .?