Na skrzyżowaniu dróg Warszawskiej i Swatowskiej w Rykach (przy kościele) doszło do zdarzenia drogowego. Z relacji świadków wynika, że kierująca samochodem opel wyjeżdżała z ulicy Swatowskiej na Warszawską, w tym czasie przez skrzyżowanie przejeżdżał inny samochód osobowy z kierunku Lublina. Doszło do zderzenia. Przyczyny kolizji ustalają policjanci. - Nikomu nic się nie stało - informuje asp. Radosław Żmuda z ryckiej policji. Ruch na tym skrzyżowaniu sterowany jest przez sygnalizację świetlną. Policjanci kolejny raz apelują do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak ma być dobrze jak umiejętności niektórych to dojechanie do Ryk zostawienie auta na parkingu przy kościele A dalej piechotą. A jeśli ma przejechać przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną to paraliż go ogarnia . Mieszkam w Rokitni i takich mam znajomych ...niestety
Rondo turbinowe dla niedzielnych kierowców koło szpitala to też zagwosta.
Jak ma być dobrze jak umiejętności niektórych to dojechanie do Ryk zostawienie auta na parkingu przy kościele A dalej piechotą. A jeśli ma przejechać przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną to paraliż go ogarnia . Mieszkam w Rokitni i takich mam znajomych ...niestety
Rondo turbinowe dla niedzielnych kierowców koło szpitala to też zagwosta.