Reklama

Ryki: MGOSiR wznowił działalność

MGOSiR W Rykach wznawia działalność na obiektach sportowych „orlika” przy ul. 15 P.P.W AK . Kompleks czynny będzie codziennie w godz. od 15 do 20

Otwarcie boisk i „orlików” nie oznacza jednocześnie tego, że wszystko natychmiast wróci do normalności sprzed czasu pandemii. Na boiskach będzie mogło znajdować się maksymalnie sześć osób. Na terenie„ orlika” nie trzeba będzie nosić maseczki, która przeszkadzałby w aktywności . Niemniej jednak do samego przyjścia na obiekt  należy zachowywać wszystkie zasady bezpieczeństwa.

 

(Źródło: www.ryki.pl)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości