Reklama

Ryki: Przecięta rura z gazem

Dwa samochody strażackie i tyle samo pogotowia gzowego zakłóciło spokój mieszkańców osiedla Jana Pawła II w Rykach. Przed południem, podczas prac budowlanych, przy jednej z posesji doszło do przerwania rury z gazem

- Firma budowlana weszła na teren naszej ulicy kilka dni temu. Do tej pory nie było żadnych problemów. Teraz coś się stało z rurą. Zastanawiam się, czy będę miała w domu gaz - żali się mieszkanka ul. Staszica w Rykach. Nieopodal jej domu doszło do awarii.

Na osiedlu trwa modernizacja dróg i chodników. W trakcie prac ziemnych doszło do wycieku paliwa. Po poinformowaniu służb na miejscu pojawili się strażacy oraz pracownicy pogotowia gazowego. Specjaliści zabezpieczyli miejsce wycieku. Awaria nie miała żadnych przykrych konsekwencji dla mieszkańców.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości