Reklama

Ryki świętują rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uroczystości rozpoczęła Msza św. w intencji Ojczyzny. Po niej mieszkańcy na czele z Orkiestrą Dętą i pocztami sztandarowymi przeszli ulicami miasta na skwer, gdzie pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja zostały złożone wieńce.

W tym roku przypada 232. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji Gmina Ryki, Parafia Najświętszego Zbawiciela oraz Centrum Kultury i Sportu zaprosili mieszkańców na wspólne obchody święta. Po południu w parku miejskim przy Letniej Scenie zorganizowano Piknik Rodzinny, podczas którego zaprezentowali się lokalni artyści.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości