Uroczystości rozpoczęła Msza św. w intencji Ojczyzny. Po niej mieszkańcy na czele z Orkiestrą Dętą i pocztami sztandarowymi przeszli ulicami miasta na skwer, gdzie pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja zostały złożone wieńce.
W tym roku przypada 232. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji Gmina Ryki, Parafia Najświętszego Zbawiciela oraz Centrum Kultury i Sportu zaprosili mieszkańców na wspólne obchody święta. Po południu w parku miejskim przy Letniej Scenie zorganizowano Piknik Rodzinny, podczas którego zaprezentowali się lokalni artyści.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze