Niebezpieczne popołudnie w Rykach. Wczoraj około 14:30 doszło do kolizji dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej i Dolnej. Dwie godziny wcześniej również w Rykach zderzyły się dwa samochody na skrzyżowaniu "przy mleczarni". Policjanci jeszcze nie zdążyli przeprowadzić wszystkich czynności, gdy otrzymali kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. 62-letnia mieszkanka gminy Nowodwór wyjeżdżając swoją Toyotą na ulicę Szkolną nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mustangiem, 44-letniemu mieszkańcowi Ryk. Doszło do stłuczki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący samochodami byli trzeźwi. 62-letnia kierująca Toyotą za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze