Policjanci z Ryk zatrzymali 28-letniego mieszkańca naszego powiatu. Był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Miał przy sobie narkotyki
Policjanci patrolując ulicę Słowackiego w Rykach zauważyli samochód osobowy, którego ślad jazdy mógł wskazywać, że kierowca jest pijany. Postanowili zatrzymać auto. Kierowca zignorował wezwania policjantów. Radiowóz ruszył w pościg. Udało się go zatrzymać na pobliskiej stacji paliw. Za kierownica siedział 28-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Po zbadaniu okazało się, że jest nietrzeźwy. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Był również pod działaniem środków odurzających. Gdy zobaczył mundurowych wyrzucił saszetkę. Znajdowało się w niej ponad 50 g amfetaminy i marihuany.
W samochodzie jechali również 30 i 40 - latek z powiatu ryckiego. Policjanci również przy nich ujawnili narkotyki. Teraz odpowiedzą za za posiadanie narkotyków. Więcej zarzutów usłyszy kierowca, który odpowie nie tylko za posiadanie, ale za obrót i udzielanie narkotyków, za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz pod wpływem środków odurzających, a także za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Zastosowano wobec niego tymczasowy areszt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mi babcia powtarzała "nigdy Rysiu nie uciekaj, a stan twarzą w twarz z przeznaczeniem i to wygraj"
Co wy wiecie o jezdzie autami dzieci,ja nadal jako 80latek jestem aktywnym kierofcą,takie bączki krece swojm BMW ZE głowa wasza mała to ogarnąć.
Co wy wiecie o jezdzie autami dzieci,ja nadal jako 80latek jestem aktywnym kierofcą,takie bączki krece swojm BMW ZE głowa wasza mała to ogarnąć.
Mi babcia powtarzała "nigdy Rysiu nie uciekaj, a stan twarzą w twarz z przeznaczeniem i to wygraj"
Co wy wiecie o jezdzie autami dzieci,ja nadal jako 80latek jestem aktywnym kierofcą,takie bączki krece swojm BMW ZE głowa wasza mała to ogarnąć.
Co wy wiecie o jezdzie autami dzieci,ja nadal jako 80latek jestem aktywnym kierofcą,takie bączki krece swojm BMW ZE głowa wasza mała to ogarnąć.