Reklama

Sąd za przywłaszczenie telefonu

Funkcjonariusze z ryckiej komendy odzyskali telefon komórkowy. Prowadzone postępowanie wykazało, że jeden ze sprawców odpowie także za wyłudzenia, których dokonywał za pomocą przywłaszczonego urządzenia

W połowie grudnia ubiegłego roku jeden z mieszkańców powiatu ryckiego przez swoją nieuwagę pozostawił swój telefon komórkowy w autobusie. Mimo poszukiwań nie został znaleziony. Dopiero po kilku miesiącach okazało się, że urządzenie zostało przywłaszczone. We wtorek ryccy policjanci z wydziały kryminalnego zakończyli swoje działania w tej sprawie. Ustalono sprawców przywłaszczenia. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gminy Ryki w wieku 14 i 15 lat. Starszy z nich będąc w posiadaniu telefonu potraktował go jak swoja własność. Za pośrednictwem płatnych sms-ów doładował grę on-line za kwotę 799 zł.

Teraz sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości