Reklama

Ściął drzewo samochodem

Do wypadku doszło dzisiaj po południu w miejscowości Krasnogliny

Kierowca Saaba na zakręcie drogi prowadzącej w stronę Bobrownik (od drogi kockiej) stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku uderzenia ściął drzewo i doszczętnie zniszczył samochód. Autem podróżowała tylko jedna osoba. Rannego zabrała karetka pogotowia.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-22 16:39:31

    Dobrze że tylko samochód rozwalił. Ciekawe ile miał na liczniku. Oj bez pomyślenia jest szybka jazda i tak się kończy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości