Reklama

Siatkarze z Liceum najlepsi w gminie Ryki (foto)

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego z Ryk wygrała gminne mistrzostwa w siatkówce. W zawodach wzięły jeszcze dwie drużyny: Zespołu Szkół w Sobieszynie/Brzozowej i Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Ryk

Do finału powiatowego awansowały drużyny: LO Ryki i ZS Sobieszyn/Brzozowa.

Wyniki

LO Ryki - ZSZ 2 Ryki 2:0 (25:6, 25:9)

LO Ryki - ZSZ 2 Ryki 2:0 (25:18, 25:19)

ZSZ 2 Ryki -ZS Sobieszyn 1:2 (19:25, 25:21, 10:15)

LO Ryki: Błażej Woźniak, Bartosz Woźniak, Igor Baczewski, Jakub Agacki, Oskar Baczewski, Fabian Celej, Jakub Filipek, Wojciech Królikowski, Franciszek Kryczka, Szymon Kryczka, Krzysztof Szarek. Opiekun: Leszek Zając

ZS Sobieszyn: Kacper Cybul, Piotr Jaraszek, Krzysztof Nowaczek, Szymon Nowaczek, Kacper Orlik, Jakub Węgrzyn. Opiekun: Sylwia Skwara

Reklama

ZSZ 2 Ryki: Remigiusz Babik, Mihailo Drozd, Szymon Gębal, Bartosz Joński, Kacper Kowalczyk, Kuba Mateńka, Alan Osiak, Dawid Rodak, Dmytro Rybakow, Maciej Sokołowski, Bartosz Stachurski.  Opiekun: Mirosław Walaszek

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/01/2025 17:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości