Reklama

Skopali go za to, że miał bluzę Legii

12/04/2018 12:20
Do napaści doszło w sobotę wieczorem na jednej z ulic Ryk

Wychodzący z lokalu 28-latek z gminy Kłoczew został zaczepiony przez grupę mężczyzn. Powodem była bluza, a konkretnie napis, który na niej widniał. Kibic warszawskiej Legii został powalony na ziemię i wielokrotnie kopany. Skradziono mu wspomnianą bluzę oraz klubową czapkę.

Sprawcy jednak niedługo cieszyli się swoim łupem. Pomimo, że poszkodowany nie zgłosił się na policję, mundurowi dotarli do informacji o sobotnim rozboju. Ustalili szczegóły zajścia i dane agresorów. Okazało się, że byli to mieszkańcy Ryk – 26-latek oraz dwóch braci w wieku 18 i 19 lat. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich funkcjonariusze odnaleźli również bluzę i czapkę skradzioną pokrzywdzonemu. Cała  trójka wylądowała w areszcie. Funkcjonariusze zatrzymali też czwartego mężczyznę, który brał udział w zajściu. To 20-latek z Ryk.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty dokonania rozboju na 28-latku. Wobec najbardziej agresywnego sąd zastosował tymczasowe aresztowanie. Pozostali zostali objęci dozorem policyjnym. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości