Reklama

Śmierć na torach. 60-latek z Dęblina zginął na miejscu

09/04/2018 12:47
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek (6 kwietnia), około południa na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Nagórniku (koło Zajezierza).


Kierowca dostawczego  Hyundaia jadący od Nagórnika, wjechał pod koła nadjeżdżającego z jego prawej strony pociągu osobowego relacji Dęblin-Radom. 60-letni kierowca, mieszkaniec Dęblina zginął na miejscu. Pasażerom i maszyniście nic się nie stało. Czynności prowadzili na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora. Pociągiem jechało 10 osób. Dla pasażerów podstawiony został autobus zastępczy.

Więcej w środowym wydaniu "Twojego Głosu"

 

 

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości