Małgorzata Beczek z Ryk nagrała debiutancki singiel. Opowiada o drodze do sukcesu
Z zawodu jest dziennikarką, z wykształcenia psychologiem. Prowadzi autorską audycję w Radiu Centrum. Mówi, że lubi śpiewać od dziecka. - Pamiętam swój pierwszy publiczny występ. To było na przeglądzie piosenki przedszkolnej w ryckim kinie - wspomina. 5-letnia wówczas Małgosia zaśpiewała "Fale" i "Motylek". Zachwyciła publiczność i zdobyła pierwszą w życiu nagrodę.
Czytaj w bieżącym wydaniu "Twojego Głosu"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze