Reklama

Straż apeluje: Dla własnego bezpieczeństwa zostańcie w domach

Druhowie OSP włączają się w walkę z epidemią. Z megafonów w wozie strażackim odtwarzają komunikat, apelując do mieszkańców o pozostanie w domach

- Tu straż pożarna. W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami zachowując dystans co najmniej dwóch metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby minimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy - zostańcie w domach. Od odpowiedzialnej postawy każdego z nas nie tylko dzisiaj, jutro, ale przez cały czas trwania epidemii zależy zdrowie i życie nasze oraz najbliższych - informują strażacy.

Na filmie OSP Ryki apeluje do mieszkańców miasta. Jednostka przeprowadza akcję także w Edwardowie i Swatach.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-03-28 00:14:23

    Apeluje do OSP o przestanie picia, alkohol szkodzi zdrowiu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gr - niezalogowany 2020-03-28 07:24:56

    Spójrz na siebie nie oceniaj innych pochopnie.Śmiejesz sie ze strażaków?!Nie wykluczone jest ze kiedyś bedziesz potrzebował ich pomocy...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-03-28 08:33:46

    Do Gr. Olej lamusa, chłop w szoku jest... Stereotyp go dopadł a jak będzie potrzebował pomocy to zmieni zdanie w kilka sekund.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości