Druhowie OSP włączają się w walkę z epidemią. Z megafonów w wozie strażackim odtwarzają komunikat, apelując do mieszkańców o pozostanie w domach
- Tu straż pożarna. W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami zachowując dystans co najmniej dwóch metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby minimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy - zostańcie w domach. Od odpowiedzialnej postawy każdego z nas nie tylko dzisiaj, jutro, ale przez cały czas trwania epidemii zależy zdrowie i życie nasze oraz najbliższych - informują strażacy.
Na filmie OSP Ryki apeluje do mieszkańców miasta. Jednostka przeprowadza akcję także w Edwardowie i Swatach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Apeluje do OSP o przestanie picia, alkohol szkodzi zdrowiu
Spójrz na siebie nie oceniaj innych pochopnie.Śmiejesz sie ze strażaków?!Nie wykluczone jest ze kiedyś bedziesz potrzebował ich pomocy...
Do Gr. Olej lamusa, chłop w szoku jest... Stereotyp go dopadł a jak będzie potrzebował pomocy to zmieni zdanie w kilka sekund.
Pozdrawiam kolegów z OSP Ryki abyście ten czas poświęcony z walką z koronawirus przetrwali w zdrowiu i pełni sił by pomagać w dalszym życiu osobom które będą potrzebowali waszej pomocy w zdarzeniach losowych .Trzymajcie się chłopaki mocno i nie dajcie się temu koronawirusowi .
To prawda, to że pomagają to jedno... I za to gratulacje ... Ale alkoholizm sobie tam urządzają non stop. Trochę poszanowania dla miejsca jednostki!
Obym się nie przekonał, że miałem rację, jak zastęp pijany przyjedzie na akcję.
A po co gadac na stronie takie rzeczy?jezeli cos ci nie pasuje to idz do nich i powiedz co cie boli.Strażak to tez czlowiek i moze robic co mu sie podoba a że jeżdżą pijani do akcji to nie chce mi sie wierzyć.Z gory pomawiasz ludzi?Karma wraca ze zdwojoną siłą.A w tych czasach to juz wogole. Zacznij od siebie!
Wielki szacun dla tych młodych ludzi , są w ciągłej gotowości do ratowania innych osób i mienia narażając swoje życie i zdrowie. Mają swoje życie, rodzinę i pracę,pomimo to po godzinach są w ciągłej gotowości do niesienia pomocy. Zanim ktoś tych ludzi obrazi niech najpierw spojrzy na swoje życie, co takiego daje innym. Lustro prawdę ci powie jeśli masz odwagę w nie spojrzeć.
O problemie trzeba mówić, a nie tworzyć z niego tabu
Żaden członek OSP nie jeździ do akcji pod wpływem alkoholu. Skąd w ogóle taka sugestia?. Zapraszam z alkomatem na plac przed wyjazdem. Jeździmy co drugi dzień w godzinach 15-17
Apeluje do OSP o przestanie picia, alkohol szkodzi zdrowiu
Spójrz na siebie nie oceniaj innych pochopnie.Śmiejesz sie ze strażaków?!Nie wykluczone jest ze kiedyś bedziesz potrzebował ich pomocy...
Do Gr. Olej lamusa, chłop w szoku jest... Stereotyp go dopadł a jak będzie potrzebował pomocy to zmieni zdanie w kilka sekund.