Reklama

Strażacy usunęli powalone drzewo. Zablokowało drogę dojazdową do pól

W Stężycy strażacy z jednostki OSP-KSRG Stężyca interweniowali po zgłoszeniu o drzewie, które przewróciło się na gminną drogę. Akcja trwała około godziny i zakończyła się bez przeszkód.

Interwencja na drodze dojazdowej w Stężycy

We wtorek, 15 lipca o godz. 18:49, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stężycy zostali zadysponowani przez Powiatowe Stanowisko Kierowania w Rykach do usunięcia drzewa, które przewróciło się na gminną drogę dojazdową do pól.

Zgłoszenie dotyczyło utrudnienia na jednym z lokalnych traktów rolniczych, gdzie leżące drzewo całkowicie blokowało przejazd. Działania ratownicze rozpoczęto natychmiast po dotarciu na miejsce.

W akcji brał udział jeden zastęp z jednostki OSP-KSRG Stężyca. Po zlokalizowaniu drzewa przystąpiono do jego usunięcia przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Droga została szybko udrożniona.

Reklama

Na miejscu nie było osób poszkodowanych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości