Po wydobyciu na brzeg, ratownicy przystąpili do reanimacji poszkodowanego. Mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala
Około godziny 14 służby zostały poinformowane, że do Wisły przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie wpadł człowiek. – Dwaj chłopcy przebywający na brzegu usłyszeli plusk. Później zobaczyli, że w wodzie jest człowiek i macha rękami. Wezwali pomoc – informuje asp. Łukasz Filipek, rzecznik prasowy KPP w Rykach.
Na miejsce wezwano straż pożarną z łodzią ratunkową policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po wydobyciu mężczyzny z wody, ratownicy przystąpili do jego reanimacji. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.
Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze