Reklama

Strażacy wydobyli z Wisły mężczyznę, który z mostu wpadł do rzeki

Po wydobyciu na brzeg, ratownicy przystąpili do reanimacji poszkodowanego. Mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala

Około godziny 14 służby zostały poinformowane, że do Wisły przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie wpadł człowiek. – Dwaj chłopcy przebywający na brzegu usłyszeli plusk. Później zobaczyli, że w wodzie jest człowiek i macha rękami. Wezwali pomoc – informuje asp. Łukasz Filipek, rzecznik prasowy KPP w Rykach.

Na miejsce wezwano straż pożarną z łodzią ratunkową policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po wydobyciu mężczyzny z wody, ratownicy przystąpili do jego reanimacji. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości