Reklama

Strażacy zabezpieczają cysternę, z której wydobywa się propan-butan

Kilka zastępów straży pożarnej zabezpiecza rozszczelnioną cysternę. Na miejsce przyjechała specjalistyczna grupa chemiczno-ekologiczna z Lublina

Samochód ciężarowy stoi na parkingu stacji Moya przy drodze k-48, przed skrętem na Ułęż. Został tam zaparkowany po wczorajszym wypadku, w którym zginął rowerzysta. Po godzinie 18 właściciel stacji zauważył, że z cysterny wydobywa się gaz. Wezwał pomoc. Na miejsce zostało zadysponowanych kilka zastępów straży. Ratownicy zabezpieczyli teren oraz ustawili kurtynę wodną. Policjanci pilnują, aby w tym czasie na stację nie wjechał żaden samochód. Na miejsce zdarzenia zadysponowana została specjalistyczna grupa chemiczno-ekologiczna z KW PSP w Lublinie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości