Reklama

Święto Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego w Dęblinie

30/08/2012 11:20
W poniedziałek, 3 września 2012 roku odbędą się w Dęblinie uroczystości związane z obchodami Święta Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego.

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w intencji kadry i pracowników Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego. Msza odprawiona zostanie o godzinie 9.00 w kościele Parafii Wojskowej pw. Matki Boskiej Loretańskiej (ul. Brygady Pościgowej 2).

Po nabożeństwie na placu przed Pomnikiem "Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt" o godzinie 11.00 odbędzie się uroczysty apel, podczas którego sztandar CSIL udekorowany zostanie złotą odznaką: "Za zasługi dla Związku Żołnierzy WP".

Oficjalne uroczystości zakończy złożenie wiązanki kwiatów przez delegację żołnierzy CSIL pod "Pomnikiem Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt" oraz defilada pododdziałów.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości