W poniedziałek, 3 września 2012 roku odbędą się w Dęblinie uroczystości związane z obchodami Święta Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego.
Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w intencji kadry i pracowników Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego. Msza odprawiona zostanie o godzinie 9.00 w kościele Parafii Wojskowej pw. Matki Boskiej Loretańskiej (ul. Brygady Pościgowej 2).
Po nabożeństwie na placu przed Pomnikiem "Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt" o godzinie 11.00 odbędzie się uroczysty apel, podczas którego sztandar CSIL udekorowany zostanie złotą odznaką: "Za zasługi dla Związku Żołnierzy WP".
Oficjalne uroczystości zakończy złożenie wiązanki kwiatów przez delegację żołnierzy CSIL pod "Pomnikiem Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt" oraz defilada pododdziałów.
Komentarze