Burmistrz Miasta Dęblin oraz Przewodniczący Rady Miasta Dęblin zapraszają Mieszkańców na wspólne powitanie Nowego Roku 2020. Zabawa odbędzie się na Placu przed Urzędem Miasta Dęblin. O północy przewidziany jest wspólny toast oraz życzenia noworoczne. Początek o godzinie 23:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze