Testy na koronawirusa potwierdziły zarażenie u kolejnych trzech pracowników administracji Szpitala Powiatowego w Rykach
- Mamy potwierdzone kolejne trzy przypadki wśród pracowników administracji. Zamykamy Izbę Przyjęć. Nie będziemy przyjmować żadnych pacjentów, ani planowych, ani ostrych, których przywożą do nas karetki - informuje Beata Kocięcka, prezes spółki Szpital Powiatowy w Rykach. Kilka dni temu testy potwierdziły obecność koronawirusa u jednego z pracowników administracji w ryckim szpitalu zatrudnionym na umowę zlecenie. Natychmiast wykonano testy u pozostałych pracowników administracji oraz pracowników medycznych. - U pracowników działu medycznego wynik był ujemny. Dla bezpieczeństwa jednak wstrzymane zostają przyjęcia do szpitala. Od dziś będą przeprowadzane kolejne testy u pracowników i pacjentów - podkreśla pani prezes. Cały szpital został zdezynfekowany.
Pracownicy administracji (4 osoby) u których test dał wynik pozytywny nie miały kontaktu z personelem medycznym. - Jeżeli w kolejnych testach potwierdzi się kolejny wynik dodatni, będziemy podejmować kolejne kroki - oznajmia prezes Kocięcka. Póki co chorzy, którzy przebywali w szpitalu przez ujawnieniem koronawirusa pozostają. - Nie ma takiej potrzeby na ten moment ewakuacji. Wszystkie osoby z działu medycznego mają wynik testów ujemny, dlatego przyjmujemy, że pacjenci są bezpieczni - dodaje. Mają potwierdzić to testy, które będą przeprowadzane również wśród pacjentów.
Pracownicy administracji przebywają na kwarantannie. Osoby u których potwierdzono koronawirusa chorobę przechodzą bezobjawowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zastanawiam się jak działa starostwo Ryk,skoro miasta nie stać na utrzymanie szpitala.Z gazety dowiaduję się,że zarządza spółka.
Nie dziwię się że są zarażeni jak gorączkę i wszystkie papiery wypaleniaja np po zszyciu rany ????
Przestańcie nazywać jeden oddział z izbą przyjęć "szpitalem".
Brawo ! Gratulacje inteligencji i wiedzy. Tylko na tyle Was stać?
Kociecka ze swoim giermkiem Maciejem do duet idealny do kierowania takim pseudo szpitalem ! Niech wraca w góry barany wypasać...
Dzień dobry ,, Gość" . Skoro tak odważnie wstawiasz komentarze to może podpisz się imieniem i nazwiskiem. Gdyby nie Pani Kocięcka to szpital by nie istniał inteligęcie za dychę. Piszesz bzdury a słoma z butów wystaje. Jak inne szpitale pozamykali to wszyscy do Ryk się pchali a teraz jest. Barany to ludzie którzy piszą takie bzdury a nie Pani Kocięcka. P.s. A może zazdrość Ci dupie ściska?? Może Ty chciałeś zająć miejsce Pani B.K??? Haha inteligentny wyśmieje a idiotą nie zwróci uwagi. Pozdrawiam
Barany co zajmują się tylko wypasaniem owiec to ci którzy piszą takie głupie komentarze. Tylko do tego się nadają. Piszą a nie wiedzą na czym świat hula. Jak jest problem to RATUNKU RYKI bo tu mój rejon. A teraz sracie ludzie w swoje gniazdo. Zobaczymy jak to "wszystko" się skończy do jakiego szpitala przyjdziecie. Pozdrawiam
Ludzie. Przestańcie pisać takie głupoty i obelgi dla osoby, która z upadłego szpitala zrobiła dobrze prosperującą jednostkę. Szpital funkcjonuje dopiero pół roku, a już jest otwarta endoskopia, oddzial wewnetrzny z oddzialem kardiologiczmym, rentgen, tomografia komputera oraz przychodnie specjalistyczne i to nie koniec, bo w dalszym ciągu się rozwija. Szpital w rykach nie odmawia pomocy nikomu.
Tak właśnie dobrze ktoś napisał "jak trwoga to do Boga" a jak jest dobrze to poplotkujmy trochę.... O Jezu luzie co wy z buszu jesteście??? Weźcie poczytajcie trochę prawdziwych informacji a nie tylko bzdety na internecie bez potwierdzenia. LUDZIE MAMY SZPITAL!!!!!!!!!!! jeszcze niedawno prawie by nie istniał!!!
Mam wrażenie, że osoby krytykujące....a tacy będą zawsze bo tak było od zarania...nawet jak jest dobrze opierają swoją wiedzę na temat fukcjonowania z plotek i niskiego poczucia wartości.....podejrzewam, że najprawdopodobniej nie były w szpitalu aby go chociaż obejrzeć.....jak było a jak jest...mogę podziękować wszystkim pracownikom za to co robicie a wykonujecie swoją pracę dobrze....pozdrawiam realista.
Basen zamknięty do września, a teraz szpital.
Uwaga... stwierdzono korona-świrusa. Podobnego ma cała ta obecna władza.
Ale oszczędności będą, a jakże. Trzeba uzbierać na kolejną propagandę sukcesu.
Ryki to wiocha. Szpital tez słaby.
Bardzo dobrze że szpital w Rykach jest ponownie ,nikt niech nie wypisuje bredni na temat szpitala, jak będzie potrzebował pomocy to będzie leciał do ryk , już widzę jak będę łapać ich w innych szpitalach ,niech na to nie liczą , szpital jest na dobrym poziomie!
Bardzo dobrze że szpital jest,nie wypisujcie bzdur ,jak będziecie potrzebować pomocy będziecie lecieć do Ryk bo już widzę jak was w innych szpitalach łapią,taka prawda
Zastanawiam się jak działa starostwo Ryk,skoro miasta nie stać na utrzymanie szpitala.Z gazety dowiaduję się,że zarządza spółka.
Nie dziwię się że są zarażeni jak gorączkę i wszystkie papiery wypaleniaja np po zszyciu rany ????
Przestańcie nazywać jeden oddział z izbą przyjęć "szpitalem".