Kilka zastępów straży pożarnej uczestniczyło w poszukiwania zaginionego Emila Nadolskiego. Co mieszkaniec Chełma robił na polnej drodze w powiecie ryckim?
W poniedziałek rano w Kątach (gm Kłoczew) zorganizowana została akcja poszukiwawcza. Zaginiony to 40-letni Emil Nadolski z Chełma. Strażacy zawodowi z Ryk oraz ochotnicy z Wylezina i Janopola przez około 2 godziny przeczesywali okoliczne lasy i łąki.
Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
nie tylko janopol i wylezin..... były jeszcze inne straże oraz policja
Czy coś wiadomo w tej sprawie? Są jakieś ślady?
Jestem przyjacielelm Emila mam na imie grzesiek. Podejrzewam, ze Emil stracil pamiec, jest dodatkowo chory na nerki, czy moglbym dostac namiary tej pani dla ktorel Emil gral na gitarze? i czy wiadomo, czy oprocz policji ktos putyal o niego?
10.06 w godz rannych 7.40 przechodził koło mojego domu. Gitara i jakiś głośnik w ręku mial
Emil jest chory ale się nieprzyznaje do tego ma problem z nerkami i z narkotykami
Jestem dawnym przyjacielem emila podejrzewam że Emil ma problem na tle psychicznym sam niestety niewie co się wokół niego dzieje pozatym problem z nerkami oby się znalazł cały i zdrów
Mam na imię Paweł byłem kiedyś przyjacielem emila bywałem u niego w domu wszystko robiłem jak on był w Anglii ale jego problemy z narkotykami i lanie na wszystko to był koniec znajomości , podejrzewam że on traci kontakt z rzeczywistością zachowuje się jakby był sam dla siebie i w dodatku problemy z rodziną abyś się znalazł cały i zdrów
Mam na imię Paweł byłem przyjacielem Emila wszystko robiłem u niego w domu jak on był w Anglii jak wrócił wszystko się zmieniło zamknął się w sobie i bez pomocy z zewnątrz sobie nieporadzi niestety
Mam na imię Paweł byłem przyjacielem Emila wszystko robiłem u niego w domu jak on był w Anglii jak wrócił wszystko się zmieniło zamknął się w sobie i bez pomocy z zewnątrz sobie nieporadzi niestety
nie tylko janopol i wylezin..... były jeszcze inne straże oraz policja
Czy coś wiadomo w tej sprawie? Są jakieś ślady?
Jestem przyjacielelm Emila mam na imie grzesiek. Podejrzewam, ze Emil stracil pamiec, jest dodatkowo chory na nerki, czy moglbym dostac namiary tej pani dla ktorel Emil gral na gitarze? i czy wiadomo, czy oprocz policji ktos putyal o niego?