Reklama

Tragedia wśród pielgrzymów. Nie żyje Monika Bajdziak, wieloletnia uczestniczka Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej

Społeczność Grupy 8 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę pogrążona jest w żałobie. Po ciężkiej chorobie odeszła Monika, wieloletnia uczestniczka pielgrzymki, która niejednokrotnie zmierzała wraz z grupą do Tronu Jasnogórskiej Pani.

W poniedziałek, 3 lutego, zmarła Monika Bajdziak z Ryk.

Informacja o jej śmierci poruszyła wszystkich, którzy mieli okazję ją poznać. „Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci innych” – to słowa, które najlepiej oddają uczucia pielgrzymów, którzy wspominają Monikę jako osobę oddaną wierze i wspólnocie.

Wierni, którzy pragną pożegnać Monikę, będą mogli wziąć udział we mszy świętej w jej intencji. Nabożeństwo odbędzie się w czwartek 6 lutego o godzinie 13:00 w kościele parafialnym w Rykach.

Społeczność pielgrzymkowa zapewnia o swojej modlitwie i wsparciu dla bliskich zmarłej. „Nie ma słów, które ukoją ten ból, bo są pożegnania, na które nigdy nie jesteśmy gotowi” – podkreślają uczestnicy pielgrzymki.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości